Mandy Muse https://pornlux.com/pornstar/mandy-muse on Pornlux.com. z-lib Z-Library login z-library Z-Library project Güvenilir ve lisanslı bir platform olarak, betandyou-tr.com kullanıcılarına adil oyun garantisi verir

Alüminyum Doğrama

Alüminyum, inşaatlarda çok kullanılan bir metaldir. Özellikle, kapı, pencere, giydirme cephe gibi uygulamalarda, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik yönden üstün özellikleri nedeniyle, "kaliteli inşaat"ların tercih ettiği malzemedir. Alüminyum doğrama, 6 metreye kadar uzunlukta yer alan farklı alüminyum profillerin kesilerek işlenmesi ve bu ürünlerin kapı, pencere, cam balkon sistemi olarak hayatımızda işlevsel bir yer alması işlemidir.

Günümüzde maliyeti biraz yüksek olduğu için genellikle evler dışında işyerlerinde tercih edilmektedir. Firmamızda C60 , aldoks ve tuba sürme seri profil kullanılmaktadır. Profiller naturel renkte yada tercihe göre istenilen renge boyanabilmektedir. Alüminyum doğrama imalatımızda cam aralığı tek cam, çift cam yada lamine cam olabilmektedir.

Doğru ve nitelikli bir imalat ve montaj yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Alüminyum Doğrama İmalat Fotoğrafları