Mandy Muse https://pornlux.com/pornstar/mandy-muse on Pornlux.com.

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Pencereler ve kapılar mekanların  aydınlatılmasından ses ve ısı dolaşımına kadar yaşam alanlarının temel öğesi olarak görev yapan yapı elemanlarıdır. Fıratpen PVC kapı ve pencere sistemleri tasarlanırken, yaşam konforunuz kadar tasarruf ve verimli kullanım da göz önünde bulundurulur. PVC, pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup yaşam alanlarınızı estetik çözümlerle güzelleştirir, aksesuar sistemleriyle güvenliğinizi artırır, doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle dekoratif çözümler üretir.

Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, alüminyum ve ahşap pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan % 28 oranındaki enerji kaybını Fıratpen pvc pencere ve kapı sistemleri ile minimize edebilirsiniz.Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri’nin bakımı kolaydır ve bakım için az zaman gerektirir. Uzun ömürlüdür ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olarak yıllarca hizmet eder.

 Günümüz kentleri artık çok gürültülü…Daha konforlu bir yaşam için mekanların ses yalıtımına verilen önem gitgide artıyor. Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri yüksek odacık sayısına sahip Elegance, Selenit, Selenit Selective, Selenit Strong, Selenit Selective Strong, Redonit, Opal, Power 75 gibi serileri, opsiyonel 3. conta ve A Sınıfı et kalınlığına sahip seçenekleri; tüm noktaları EPDM kauçuk conta ile yalıtımı sağlanan Zenia yalıtımlı sürme sistemleriyle akustik yalıtımı üst düzeyde gerçekleştirir ve daha yaşanabilir mekanlar için çalışır.

21 farklı renk seçeneğimizle dekoratif beklentilerinize alternatif çözümler üretiyoruz. Sizin de doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

PVC Kapı ve Pencere Fotoğrafları